В ОСТАННЮ ДОРОГУ

У Києві попрощались з воїном АТО Віктором Дегтярьовим

 

У Михайлівському Золотоверхому соборі капелан Димитрій Присяжний разом із капеланом Леонтієм Никитенком звершив молитву за спокій душі Віктора Дегтярьова. Легендарний воїн батальйону "Донбас" Віктор Дегтярьов (позивний - Сенсей) загинув ввечері 22 жовтня внаслідок вибуху гранати на вулиці Пушкінській.

Провести Віктора в останню путь прийшли рідні, близькі, бойові побратими і небайдужі українці. Прощання з ним відбулося на Майдані Незалежності. Віктора Дегтярьова поховали на Алеї Героїв на Лісовому кладовищі столиці.
Віктор Дегтярьов був одружений, мав трьох дітей, двоє з яких наразі неповнолітні.

Сам загиблий АТОвець – родом з Росії, його батьки були радянськими військовими. Загиблому було 53 роки. Його військовий шлях розпочався ще у СРСР, у морській піхоті. Вже на початку 2010-х років, Дегтярьов став одним із засновників "Спілки морських піхотинців України".

Майбутній захисник брав активну участь у Революції гідності. Сам Дегтярьов розповідав, що на Майдані очолив бойову групу із представників ветеранської організації морпіхів.

На початку війни організував групу спецпризначення "Купол", яка у складі добробату "Донбас" долучилась до АТО. В ефірах телебачення Дегтярьова тоді представляли майором Нацгвардії. Зокрема, очолювані ним військові брали участь у трагічних боях за Іловайськ 2014 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

фото - Руслан Кошовенко

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .