Увіковічнили пам'ять героїв

У Луцьку відкрили пам'ятний знак загиблим в АТО студентам

 

У Луцьку на фасаді головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки встановили меморіальну дошку загиблим в АТО студентам: Станіславу Потапчуку, Артемові Карабану та Андрієві Снітку.

Чин освячення дошки очолив старший військовий священик Волині Михайло Бучак у співслужінні капеланів о. Сергія Мельничука та о. Андрія Мовчанюка.

«Хтось живе тілом, хтось – розумом, а хтось – душею й серцем. Ці хлопці, без сумніву, жили душею й серцем!» – зазначив військовий священик Михайло.

Також слова скорботи про загиблих героїв висловили учасники АТО – старший викладач факультету історії, політології та національної безпеки Тарас Літковець і студент факультету психології та соціології військовий священик Сергій Мельничук.

Разом з усіма молилися рідні й близькі загиблих, ректор Ігор Коцан, професорсько-викладацький склад, студенти, громадськість.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»