УСІ ЗАВДАННЯ ВИКОНАНІ

У Львові зустріли 80-ту десантно-штурмову бригаду ЗСУ

 

У Львові зустріли військовослужбовців 80-ї десантно-штурмової бригади Збройних сил України. Армійці повернулися додому після восьми місяців перебування на передовій. На сході десантники вартують від перших днів війни – воювали в найгарячіших точках Операції Об'єднаних сил.

Дві сотні бійців урочисто зустріли на плацу рідної військової частини. Тут на них чекали рідні, друзі, побратими та капелани. Розпочались заходи з хвилини мовчання за полеглими воїнами–десантниками, військові та гості поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим.

Капелан бригади Михайло Дулька разом із іншими капеланами відправили панахиду за загиблими воїнами.

Десантники пройшлися урочистим маршем. За мужність військовослужбовці отримали ордени та відзнаки. Нині на військових чекає півтора місяця відпочинку, а потім – знову у стрій. Попереду – ремонт техніки та бойове злагодження.

Командир 80 окремої десантно-штурмової бригади полковник Володимир Шворак звернувся до військовослужбовців зі словами подяки за успішне виконання бойового завдання, висловив впевненість що і надалі особовий склад бригади буде з честю та гідністю служити народу України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації