Урок мужності

Капелан провів патріотичний урок для діток

 

Капелани Синодального управління військового духовенства не тільки піднімають бойовий дух військовим, але дбають за патріотичне виховання молодого покоління, тому активно беруть участь у виховних процесах в навчальних закладах. Так, на запрошення дирекції спеціалізованої школи №94 «Еллада», військовий священик Андрій Костур провів урок мужності присвячений до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.

«Урок мужності, це фундамент формування у дітей почуття патріотизму на кращих прикладах мужності і звитяги, проявлених нашими сучасниками – захисниками Батьківщини у боротьбі за незалежність і цілісність держави. Провідна мета – закласти фундамент національної ідентичності в підростаючій особистості.» - розповіла класний керівник Олена Миколаївна.

Отець Андрій говорив з учнями про свято Покрови пресвятої Богородиці й захисту Божої матері над Україною, над українським військом яке було в часи козаччини.

«Мати Божа заступається за нас, коли ми будемо перебувати у вірі надії і любові один до одного і до нашої держави та будемо захищати її й не боятимемося ворогів, а виправлятимемо свої гріхи. Я згадав про чудо пресвятої Богородиці в Почаєві, про той покров який вона поклала коли люди сховалися від загарбників, які йшли на Україну і власне сто років козаки перемагали різні війська й отримали незалежність своєї держави. Про те що ми українці які походимо від козаків і саме від цього чуда так Господь благословив нас двома святими: Іовом Почаївським та Петром Могилою. Просто так все не відбувається, а все по волі Божій тому в цей час з’явився цей розквіт українства завдяки заступництву Божої Матері» - розповів капелан Андрій.

Військові і капелани є постійними гостями школи та з задоволенням спілкуються зі школярами. Діти у свою чергу активно долучаються до діалогу та проявляють неабияку зацікавленість.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу