Урочисті заходи в ВІТІ

02 вересня 2017 року курсанти Військового інституту телекомунікації та інформатизації урочисто присягнули на вірність українському народу.

Підтримати майбутніх офіцерів силових структур прийшли рідні та близькі. Родичі молодих курсантів розповідають, надзвичайно пишаються, адже в нелегкі для країни часи саме військові своїм життям та здоров’ям забезпечують мирне небо над головами українців.

На запрошення керівництва Військового інституту телекомунікації та інформатизації участь в урочистих заходах прийняв Перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату, настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці протоієрей Тарас Мельник.

Після завершення прийняття присяги на вірність народу України курсантами інституту, отець Тарас Мельник звернувся до присутніх та зазначив наступне: «Товариші офіцери, курсанти, педагогічний колектив, сьогодні дійсно велике свято для всієї нашої Батьківщини, сьогодні присягнули їй на вірність її вірні сини і дочки.

Ми всі розуміємо і знаємо, що довгий період часу, нас усіх переконували, що ми не маємо своєї історії, що ми ніхто. Но ці випробування, які сьогодні проходить наша держава, дали нам зрозуміти, що ми нащадки великого князя Володимира і великої держави Київського Руси.

З прадавніх часів поряд з військом, яке охороняло кордони, завжди стояв військовий священик (капелан), який підносив свої молитви до Господа і підтримував духовно і молитовно військовослужбовців.

Під час цієї війни в українській армії відновилась ця справедливість, адже тепер в Збройних силах та інших військових формуваннях України більше 100 військових священиків (капеланів) офіційно перебувають на посадах і стоятимуть поряд з вами.

Попередні два роки інші 500 військових священиків (капеланів) пройшли зону АТО, молились, благословляли військовослужбовців на передових позиціях.

Сьогодні я хочу передати Вам Благословення Святійшого Патріарха Київського  і всієї Руси-України Філарета. Я хочу, щоб ви знали, що в храмах УПЦ Київського Патріархату кожного дня підносяться молитви за Україну та її військо».

Після цих слів отець Тарас Мельник молитовно звернувся до Господа та окропив святою водою всіх присутніх на урочистих заходах.

 

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»