УКРАЇНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЦІ

У Михайлівському соборі Києва молилися за добровольців

 

До Дня українського добровольця у Михайлівському Золотоверхому соборі відбулася молитва за участі військовослужбовців, котрі першими зголосилися весною 2014 року їхати в зону проведення Антитерористичної операції захищати рідну землю.

Стоячи під склепінням Золотоверхої обителі, військові дякували Богові за свої життя та молилися за спокій тих, хто не повернувся з передової.

- Сьогодні у державному календарі особливий день – День добровольця. Саме це слово дає зрозуміти, що сьогодні ми вшановуємо людей, котрі творять добро, - говорить архімандрит Лаврентій (Живчик).

Звертаючись до добровольців, Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник наголосив, що саме їхнє завзяття заставило повірити світ, що Україна зможе вистояти:

- Сьогодні ми маємо свою країну завдяки вам, воїнам-добровольцям, волонтерам. Я пам’ятаю перших добровольців, бо сам був присутній на присязі батальйону Кульчицького на Майдані. Кожен з вас повернувся героєм. І тепер уся країна вам дякує.

Після подячного молебню за ініціативи Спілки ветеранів АТО Шевченківського району добровольців було нагороджено Відзнаками Президента України та Відзнаками Голови Шевченківської районної державної адміністрації столиці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»