Участь в конференції

4 листопада 2017 року з Благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Іоан прийняв участь в Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві», що проходить в приміщенні Колонної зали Київської міської державної адміністрації.

Разом з митрополитом Іоаном в конференції прийняли участь представники духовенства УПЦ Київського Патріархату – військовий священик (капелан) Андрій Грищенко та священнослужитель Ігор Гуцуляк.

Голова СУВД митрополит Іоан звернувся до присутніх учасників та організаторів конференції з вітальним словом та підкреслив важливість і нагальну актуальність формування в суспільстві тверезого способу життя. Владика звернув увагу на необхідність участі військових священиків (капеланів) УПЦ Київського Патріархату в профілактиці та підтримці тверезості серед військовослужбовців. За словами митрополита Іоана, військові священики (капелани) є моральними авторитетами для військовослужбовців, а тому в особистому спілкуванні з ними мають вказувати і пояснювати необхідність тверезості військовослужбовців та духовно підтримувати їх.

Разом з цим, митрополит Іоан (Яременко) зауважив, що Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату співпрацюючи з собріологом Оробцем Юрієм Григоровичем проводить проект «Тверезе військо», в рамках якого, Юрій Григорович системно відвідує військові підрозділи в зоні АТО і з військовими священиками (капеланами) доносить до військовослужбовців ідеї та механізми, що допоможуть останнім звільнитись від вживання алкогольних та тютюнових виробів.  

По завершенню митрополит Іоан (Яременко) побажав всім присутнім наснаги в їх благих ділах направлених на звільнення нації від звички вживати алкогольні та тютюнові вироби.

В рамках проведення конференції голова ГО «Твереза України» Галицький Роман Антонович презентував законопроект про захист українського суспільства від алкоголізації.

Довідково: Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві» проходить 04-05 листопада в приміщенні КМДА. Для учасників конференції з доповідями виступатимуть представники Всесвітньої організації охорони здоров’я, Громадської організації «Рух «Твереза Україна», Національної академії педагогічних наук України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту психології імені Г.С. Костюка та Інституту проблем виховання НАПН України, ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка», Всеукраїнської громадської організація «Українська асоціація лікарів-психологів».

Конференція проводиться за підтримки: КМДА та КМР; Мінмолодьспорту; Мінсоцполітики; МОН, Міноборони України.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Основа здоров'я армії

Собріолог Юрій Оробець продовжує діяльність направлену на поширення ідей здорового пособу життя серед військовослужбовців всіх родів військ.

Проект - Тверезість. 1.0

ПИТАННЯ: Ліки на спирту - це теж отрута? (Дівчинка, 14 років).