Дніпровськму полку НГУ - 65

Дніпровський полк Національної гвардії України з охорони важливих державних об’єктів відзначив 65-річницю від Дня свого заснування.

На урочистий ювілей та святкування завітали представники місцевих органів влади, ветерани частини та багато почесних гостей.

Привітати Дніпровський полк завітав Голова відділу співпраці з військовими формуваннями, патріотичного виховання та капеланського служіння Дніпропетровської єпархії прот. Димитрій Поворотний та військовий священик місцевої частини Нацгвардії прот. Олександр Підгорний.

За час свого існування військовослужбовці вписали чимало славетних сторінок в історію рідного полку. Але однією з найважливіших задач, на вирішення яких орієнтуються основні зусилля командирів та всього особового складу є бойова служба з охорони «Південного Машинобудівного заводу ім. Макарова» та «Конструкторського Бюро Південне».

Несуть її з великим почуттям відповідальності сотні гвардійців, кожну добу змінюючи задіяні підрозділи, про це розповідає документальний фільм «Військовій частині – 65 років», створений творчою групою частини.

Під час урочистих заходів кращі військовослужбовці і працівники частини були нагороджені цінними подарунками, грамотами та подяками від Командувача Національної гвардії України, місцевих органів влади та працівників взаємодіючих органів, а також Благословенними грамотами Дніпропетровської і Криворізької єпархії.

Прес-уентр СУВД

За матеріалами Дніпропетровської єпархії

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"