ТВЕРЕЗА УКРАЇНА

Юрій Оробець розповів про здоровий спосіб життя реабілітантам Полтавського військового госпіталю

 

В рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо», з благословення голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополита Іоана (Яременко) та за сприянням Головного військово-медичного управління Міністерства оборони України 9 жовтня заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрій Оробець провів лекцію щодо тверезого та здорового способу життя для військовослужбовців, що проходять лікування та реабілітацію в Полтавському військовому госпіталі.

Юрій Оробець зупинився на законі переходу від слабких наркотиків до сильніших.

Вивчення закономірності розповсюдження алкоголю в суспільстві дозволило встановити послідовність сповзання населення в алкогольне болото. Виявилось, що найбільш провокаційними, в плані залучення молоді до алкоголю, тютюну, наркотиків, є так-звані «слабкі» алкогольні вироби - перш за все пиво і шампанське. Починаючи вживати спиртне з так названих «слабких напоїв», нерідко пропонованих батьками з найкращих спонукань, підлітки непомітно втягуються у вживання алкоголю, а потім поступово збільшується доза, частота вжитку, і, врешті-решт, багато хто починає переходити до міцніших виробів. Шлях від пива до вина, від вина до горілки, від спиртного до інших наркотиків, від тютюну до марихуани, від марихуани до героїну - це уторована магістраль, по якій проходять мільйони і мільйони молодих людей. Звичайно, як в будь-якому законі, є і виключення, наприклад, хтось зупинився на пиві і не пішов далі, хтось з тютюнокурців так і не залучився до «травички», але ми повинні виявляти загальні закономірності, а не окремі випадки. Не кожен, хто вживає алкоголь, залучиться до нелегальних наркотиків, але з числа наркоманів переважна більшість до того, як почали колотися, вживали алкоголь. Не кожен тютюнокурець стане споживачем марихуани, але майже всі споживачі цього наркотика до нього були курцями тютюну.

Своїми враженнями після лекції про здоровий спосіб життя в соціальній мережі поділилася 39-річна психологиня полтавського військового госпіталю Марина Заднепрянська.

- Вчора отримали знання, емоції і враження. Було насичено і цікаво. Кожний замислився про наслідки вживання психоактивних речовин і про існування проблеми під назвою «Залежність» в нашій країні і світі. Статистика жахлива. Вже не красота, а тверезість врятує світ, - дописує вона під повідомленням Юрія Оробця про розмову з військовими.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»