ТВЕРЕЗА ГАЛИЧИНА

Юрій Оробець провів лекції на тему тверезості в закладах Львівщини

 

В рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо», з благословення голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополита Іоана (Яременко) із 4 по 8 листопада у різних закладах Львівщини борцем проти шкідливих звичок Юрієм Оробцем були проведені лекції про здоровий спосіб життя та шкідливість алкоголю й тютюну.

Популяризувати тверезе життя допомагали голова ВГО «Рух «Твереза Україна» Зіновій Станішевський та голова ГО «Рух тверезих галичан» Роман Гарасим.

“Юрій Григорович багато працює для того, щоб нація стала тверезішою і розказує такі факти, яких не почуєш ніде. Такого точно вам не розкажуть в університеті” - розповідає одна із слухачів Марія Кіщак.

5 листопада лекція на тему тверезості була зачитана у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності для курсантів першого курсу. Таку ж лекцію мали змогу послухати військові у Центрі надання послуг учасникам бойових дій АТО та декількох університетах Львову. Також Юрій Оробець завітав і до школярів Львівщини.

"Кожна людина народжується тверезою, а потім у неї цю тверезість забирають шляхом надання хибної інформації ", − наголосив Юрій Григорович.

Слухачі дізналися чимало цікавих та нових фактів щодо тверезості, про алкоголь, пиво, куріння. Такі заходи, спрямовані на популяризацію тверезого та здорового способу життя.

“Тверезість – це природний стан, в якому людина народилася і в цьому стані потрібно перебувати постійно” - каже Юрій Оробець.

Віднімання Тверезості супроводжується цілою низкою безпрецедентних за своїм масштабом негативних явищ в Україні. Щорічні людські втрати, так чи інакше пов'язані з алкоголем, складають близько 250 тисяч осіб, близько 65 тисяч забирає тютюн і близько 50 тис. - інші інтоксиканти.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО