ТРЕТІ РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ

У Національній академії СБУ вшанували пам'ять загиблого офіцера СБУ Віталія Петренка

 

У Національній академії Служби безпеки України віддали шану офіцеру СБУ Віталію Петренку, який трагічно загинув 13 липня 2016 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Заупокійне богослужіння за спочилим офіцером звершив капелан Андрій Тищенко. На третю річницю загибелі у Навчально-науковому інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ під удари дзвону вшанували Героя. У хвилині мовчання співробітники й слухачі вишу поклали квіти до пам’ятника, на якому викарбувано ім’я полковника Віталія Петренка, який залишився вірним військовому обов’язку та віддав життя за Україну.

Віталій Петренко понад 27 років життя присвятив військовій службі в СБУ. Пройшов шлях від слідчого до заступника начальника управління в органах СБУ на Київщині, Закарпатті, у Полтавській і Рівненській областях.

Влітку 2014 року в період найгострішого протистояння агресору Віталій Петренко разом із колегами написав рапорт із проханням відрядити його на передову. У районі проведення АТО він був одним із керівників зведених мобільних груп по боротьбі з контрабандою та незаконним переміщенням товарів через лінію розмежування. У бойового офіцера залишилися дружина та син.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»