ТЕЗОІМЕНИТСТВО ПРЕДСТОЯТЕЛЯ

Блаженнійший Епіфаній відзначив день свого небесного покровителя

 

Сьогодні, 25 травня, у Михайлівському Золотоверхому соборі Києва Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Епіфаній у співслужінні собору єпископату та духовенства звершив Божественну літургію на честь та прославлення святителя Епіфанія Кіпрського - свого небесного покровителя.

Принести безкровну жертву та помолитися разом з Митрополитом Київським і всієї України прийшов також Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) разом з військовими капеланами. 

Святитель Епіфаній Кіпрський був палестинським монахом, згодом став єпископом міста Саламін на Кіпрі (нині передмістя Фамагусти). Святий був відомим письменником, богословом-полемістом. Він прославився викриванням єресей, одним з головних джерел, яких він вважав вчення Орігена. Його погляди складалися під впливом аскетів Єгипту та Палестини під час найгарячішої боротьби Церкви з аріанством, в якій і сам Епіфаній брав діяльну участь.

Нагадаємо, напередодні увечері за Всенічним бдінням Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) привітав Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з тезоіменитством.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».