ТЕЗОІМЕНИТСТВО ПРЕДСТОЯТЕЛЯ

Блаженнійший Епіфаній відзначив день свого небесного покровителя

 

Сьогодні, 25 травня, у Михайлівському Золотоверхому соборі Києва Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Епіфаній у співслужінні собору єпископату та духовенства звершив Божественну літургію на честь та прославлення святителя Епіфанія Кіпрського - свого небесного покровителя.

Принести безкровну жертву та помолитися разом з Митрополитом Київським і всієї України прийшов також Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) разом з військовими капеланами. 

Святитель Епіфаній Кіпрський був палестинським монахом, згодом став єпископом міста Саламін на Кіпрі (нині передмістя Фамагусти). Святий був відомим письменником, богословом-полемістом. Він прославився викриванням єресей, одним з головних джерел, яких він вважав вчення Орігена. Його погляди складалися під впливом аскетів Єгипту та Палестини під час найгарячішої боротьби Церкви з аріанством, в якій і сам Епіфаній брав діяльну участь.

Нагадаємо, напередодні увечері за Всенічним бдінням Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) привітав Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з тезоіменитством.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.