Тепер з Бойовим прапором

Бойовий прапор військової частини є почесним знаком, що визначає особливості її бойового призначення, історії та заслуг і свідчить про належність військової частини до Збройних Сил України.

Згідно Указу Президента України, з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, Бойовий прапор полку з рук начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерала армії Віктора Муженко в Києві отримав командир Білгород-Дністровського гарнізону полковник Сергій Глущенко.

29 серпня полковник С. Глущенко представив Бойовий прапор особовому складу військової частини А3955.  З цього приводу в частині відбувся мітинг.

Військовослужбовців привітали гості заходу: начальник управління цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Білгород-Дністровської міської ради Юрій Майзліс, та ветеран полку, полковник Сергій Козловський, який очолював частину впродовж багатьох років. 

Воїнам, які відзначились під час виконання завдань АТО на сході країни, вручено нагороди за звитягу і мужність.

Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Білгород-Дністровську Одеської області військовий капелан протоієрей Іоан Гуменюк звершив молебень з молитвою за Україну та освятив Бойовий прапор. Також військовий священик разом з військовослужбовцями молитовно вшанували пам’ять загиблих під Іловайськом.

 

 

 

 

 

Також 24 серпня військовий священик СУВД Ярослав Фабіровський, голова духовно-патріотичного виховання у зв’язках із Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Дрогобицько-Самбірської єпархії, освятив Бойовий прапор 12-ї окремої бригади армійської авіації, що дислокується у м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області.

Бойовий прапор авіаційної бригади було вручено командиру авіаційної бригади полковнику Вячеславу Северилову на Майдані Незалежності під час урочистого параду військ у м. Києві з нагоди 26-ї річниці Незалежності нашої держави.

Вже пізно ввечері цього історичного дня вертоліт з військовими, які доставили Бойовий прапор з Києва, прибув на військовий аеродром м. Новий Калинів, де урочисто звершено чин освячення Бойового прапора військової частини.

У привітальному слові отець Ярослав Фабіровський привітав командира і всіх воїнів-авіаторів з 26-ю річницею Незалежності України і цією історичною подією в житті військової частини – вручення і освячення Бойового прапора та закликав усіх молитись до Бога за Україну та всіх захисників держави.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Одеської єпархії

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу