СВЯТО В ОРШАНЦІ

Голова СУВД благословив присягу прикордонників строкової служби

 

 

У перший день літа у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені Героя України генерал-майора Ігоря Момота відбулася церемонія складання Військової присяги. Більше 1000 військовослужбовців строкової служби присягли на вірність Українському народові. До складання присяги усі молоді бійці пройшли курс загальновійськової підготовки, у ході якого отримали теоретичні знання і практичні навички.

Урочистості розпочалися на стройовому плацу навчального закладу з внесення Бойового Прапору. З гордістю та неприхованим хвилюванням на обличчі, військовослужбовці строкової служби вишикувались в очікуванні одного з найважливіших моментів у своєму житті. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, молоді прикордонники один за одним присягали на вірність народу України.

- Саме вам, продовжувати славні традиції прикордонного відомства, охорону державних рубежів та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними народу України та словам військової присяги, – сказав до присягантів заступник директора департаменту-начальник управління професійної підготовки та організації освітньої діяльності полковник Олег Фігура.

Привітав з присягою прикордонників Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко), побажавши молодим військовослужбовцям сили та наснаги для виконання надважливої місії – боронити Україну. Митрополит Іоан разом з капеланами окропив прикордонників освяченою водою та благословив їх на службу.

Під час урочистостей військовослужбовцям Головного центру присвоїли чергові військові звання, а священнослужителі освятили та благословили юнаків на військову справу. Церемонія присяги завершилась урочистим маршем персоналу Головного центра та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби України

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО