СВЯТО НА ПЛОЩІ КОНСТИТУЦІЇ

Гвардійці столичного гарнізону присягнули на вірність українському народові 

 

25 травня на площі Конституції біля Верховної Ради України новобранці 1-ої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка та військової частини 3066 склали військову присягу.

Загалом майже 200 новобранців присягнули на вірність українському народові, щоб стати в один стрій зі сильними та мужніми захисниками нашої Батьківщини.

«У Першій Президентській бригаді проходять службу кілька моїх друзів. Коли розпочався призов я сам прийшов до військкомату і сказав де хочу служити. Тоді я навіть уявити не міг, що буду читати слова присяги під будівлею Верховної Ради України. Для мене це велика честь. Сподіваюся, батьки будуть пишатися мною», - із захопленням в голосі розповів солдат Денис Запорожець.

Впродовж місяця юнаки займалися бойовою, фізичною підготовками та стройовим вишкілом. Окрім цього з ними постійно працювали психологи за програмою курсу тренінгів по team building (командоутворення). Всі ці заняття допомагають адаптуватися до військового життя.

Начальник Північного Київського територіального управління НГУ генерал-майор Микола Миколенко привітав гвардійців з цим знаменним для кожного чоловіка днем і побажав гарної служби та мирного неба над головою.

З благословенням та вітаннями звернулися до присягантів військові капелани прот. Микола Візер та прот. Тарас Кобевка. Священики побажали юнакам просити у Бога про відвагу задля захисту Батьківщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами ngu.gov.ua

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО