Свято "Мужності і Черсті"

Перший заступник Голови СУВД,настоятель храму Святого Миколая на Татарці прот. Тарас Мельник прийняв участь в заходах «Свято мужності і честі», що відбулись на стадіоні «СТАРТ».

Отець Тарас разом головою Шевченківської районної адміністрації Олегом Гарягою та керівництвом райдержадміністрації  зустрівся з ветеранами та інвалідами Другої світової війни, учасниками Антитерористичної операції і їхніми сім’ями, із  сім’ями загиблих учасників АТО, військовослужбовцями, членами громадських організацій, громадою району.

Перший заступник Голови СУВД  звернувся до присутніх з вітальним словом та з Благословіння Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України нагродив ветеранів медалю "За жертовність і Любов до України" та Благословенними Грамотами. 

Однією з урочистих подій цього свята стало прибуття Прапору з передової. Цей подарунок, знак вдячності за дієву постійну підтримку бійців на Сході України головою Шевченківської районної адміністрації Олегом Гарягою. Волонтер  Тимур  Кобзар урочисто вручив Прапор голові райдержадміністрації.

Під супровід народного духового оркестру «Либідь» розпочалась урочиста церемонія «Марш поколінь Захисників України», в якій взяли участь учасники АТО Київської міської спілки ветеранів АТО Шевченківського району міста Києва, військовослужбовці Окремого Київського полку Президента України.  Майбутнє молоде покоління української армії представляли курсанти Київського професійного коледжу з посиленою військовою фізичною підготовкою, кадети ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово - фізичною підготовкою.

Після завершення офіційної частини заходу Свято продовжили концертом творчих колективів.

Учасники ансамблю українського танцю «Барвіночок» подарували глядачам «Український святковий». Також виступили лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, володарі Гран-Прі – Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро», народний оркестр ударних інструментів «Киянка». Народна артистка України Олена Кулик виконала перед  гостями свята народні та сучасні пісні. Молодіжну програму продовжили гурти «Generation-music»,  «Strangers», «HolyBand», «REMA».  

Усі охочі змогли покуштувати смачну «солдатську кашу».

Прес-центр "СУВД".

Фото: Петро Ушкалов

В публікації використані матеріали Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО