СВЯТО КОМАНДУВАЧА ООС

Привітання генерал-лейтенанта Сергія Наєва з днем народження

Сьогодні свій 49-й рік народження відзначає заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України та командувач Об'єднаного оперативного штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Кожна людина воліла б відзначати свої свята у родинному колі, серед друзів та товаришів. Та не завжди наш вибір є широким, а наша воля - не обмеженою. Господь покликав Вас боронити рідну землю від загарбницької чуми. І Ви відгукнулися на цей заклик, тому свій 49-й день народження відзначаєте не тільки з радістю, а й з честю, адже що може бути більш почесним, ніж виконання обов’язку.

Коли всі ми в мирі та тишині святкуємо Світле Христове Воскресіння, молимося в храмах та відвідуємо родини, ви, пане генерал-лейтенат, продовжуєте захищати наш спільний мир на східних рубежах держави. І за це Вам велика дяка та уклін.

Від імені усіх військових капеланів України щиро вітаємо Вас з днем народження. Бажаємо стійкості, мужності, мирного неба над головою, бадьорості духу. Нехай ніщо не порушує Вашого спокою, а всі намічені плани реалізуються чітко і в строк.

Сьогодні у день Вашого свята ми вітаємо Вас радісним привітанням:

Христо Воскрес!

Воскресне Україна!

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .