СВЯТО ГОЛОВНОГО КАПЕЛАНА

Капелани України вітають митрополит Іоан (Яременко) з днем народження

 

Сьогодні свій день народження відзначає Голова Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополит Іоан (Яременко).

З нагоди свята колектив управління разом з усіма військовими капеланами України з почуттям братської любові і духовної радості висловлює щиросердечні вітання своєму керманичу.

Нині для нашої Церкви дуже важливою є справа утвердження військового капеланства в Україні та міжконфесійний діалог, котрий мусить проявлятися в доброзичливій позиції та конструктивній співпраці капеланів усіх конфесій, що провадять місіонерську роботу серед силових структур нашої держави. Ця справа вимагає особливого духовного налаштування та великої відваги. Відгукнувшись на заклик Святої Церкви, ви щиро присвятили своє життя моральному просвітництву військовослужбовців, зміцненню в їх серцях православної віри. Ваші слова та дії покликані пробуджувати у захисників милосердя, співчуття, прагнення піклуватися про ближнього і творити добрі справи.

Нехай Божественна благодать Всесвятого Духа, яка доповнює благі наміри та виправляє немочі кожної людини, наповнює вас духом ревності та віри в справу, якій ви присвятили своє архієрейське життя.

Прийміть же, владико, наші теплі привітання та щирі побажання здоров’я та ласки Божої. Нехай Вседержитель зміцнить Ваші душевні і тілесні сили для подальшого ревного святительського служіння та рясно благословить вас своїми дарами.

Многії і благії літа, високопреосвященний владико.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .