Святкування у 22 бригаді НГУ

У військовій частині 2260 Національної гвардії України відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 24-ї річниці створення. 
Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) та військовий священик Іван Михайлишин взяли участь в урочистих заходах.

"Якщо це ворог, який загрожує Батьківщині, то, звичайно, священний обов'язок цього ворога знищувати. Спочатку попередити, а потім якщо не розуміє, знищувати", — розповів Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ КП митрополит Іоан (Яременко)

22 окрема бригада по охороні дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав України має свою історію та традиції, а її військовослужбовці гідно виконують свої завдання не лише у Києві, а й у зоні АТО. Особовий склад неодноразово був відзначений за професійні якості та сумлінне ставлення до своїх обов’язків як керівництвом держави, так і командуванням Національної гвардії України.

"Бригада сьогодні охороняє близько ста об’єктів дипломатичних представництв. Постійно проводяться заняття та тренування направлені на вдосконалення професійних навиків та майстерності особового складу. Наші військовослужбовці завжди показують високий рівень підготовки та відданість службі", - зазначає командир бригади полковник Віталій Стецик.

У святкових заходах брали участь представники іноземних дипломатичних установ, представники міської влади, взаємодіючих органів, духовенство та ветерани. Увазі гостей було представлено показовий виступ військовослужбовців Почесної варти, дефіле військового оркестру, роботу кінологів та прийоми знешкодження злочинців. Крім того, усі мали змогу ознайомитись зі зразками сучасних цифрових засобів радіозв’язку, стрілецької зброї, яка є на озброєнні підрозділів Нацгвардії, військової техніки та спеціальних засобів.

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.