Святковий концерт в Києві

14 жовтня 2017 року в київському Палаці Спорту відбувся святковий концерт до Дня Захисника України.

Військовослужбовці, ветерани та члени їх сімей, а також жителі м. Києва зібрались в київському Палаці Спорту з нагоди святкування Дня захисника України. В концертному залі був аншлаг, кожен присутній хотів почути бойових пісень та обійнятись з бойовими побратимами. За порядком слідкували самі ж ветерани з зони АТО – представники ветеранських спілок м. Києва.

Розпочався урочисто-святковий захід з молитви до Пресвятої Богородиці, яку зі сцени піднесли Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Іона (Яременко), Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник та військові священики (капелани), що неодноразово в ротаційному порядку залучались до пастирської опіки військовослужбовців в зоні АТО.

Всі присутні на святковому вечері об’єднались в молитві за наших захисників – воїнів України.

Після молитви Голова СУВД митрополит Іона (Яременко) передав Благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та привітав захисників України з святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України.

По закінченню привітального слова на сцені Палацу Спорту з українською піснею виступили творчі колективи, сольні виконавці, діти та матері загиблих військовослужбовців у супроводі Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, Академічного Ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, Академічного Ансамблю пісні і танцю Національної Гвардії України, Національного Президентського оркестру України.

 

Теплі слова, реальні історії з життя героїв України та сердешні пісні розчулили присутніх та нагадали, що оборона суверенітету та недоторканості України є обов’язком честі захисника України.

О після концертної програми військовослужбовці, ветерани та члени їх сімей, з прекрасним настроєм, ще довго спілкувались на площі біля «Палацу Спорту» розповідаючи один одному правдиві та чесні історії захисту Української держави. 

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО