Святий покровитель авіаторів

Новокалинівські воїни-авіатори відзначають пам'ять святого воїна Димитрія Солунського

 

На Львівщині 8 листопада в м. Новий Калинів воїни-авіатори 12-ї окремої бригади армійської авіації урочисто відзначили храмове свято на честь святого великомученика Димитрія Солунського.

У капеланській каплиці, що на території військової частини, святкове Богослужіння звершили військові священики СУВД Української Православної Церкви Київського Патріархату Ярослав Фабіровський і Богдан Побурчак.

Під час Божественної Літургії підносились особливі прохання до Бога за воїнів-авіаторів, воїнів-миротворців, ветеранів, працівників збройних сил і всіх захисників України, а також за створення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви.

Після звершення чину малого освячення води капелан Богдан розповів коротку історію про життя й подвиги святого Димитрія Солунського, про його страждання за віру Христову, любов до ближніх і свій народ.

У свою чергу, військовий священик Ярослав привітав воїнів зі святом їхнього небесного покровителя, яким для новокалинівських авіаторів є - святий воїн Димитрій Солунський.

На завершення урочистої служби, капелан Ярослав вручив церковну нагороду воїну-авіатору Ротару Олександру – медаль «За жертовність і любов до України» яка виявилася у сумлінному виконанні бойових завдань у зоні проведення АТО у надважких умовах ведення війни. Військовий священик Ярослав виголосив многоліття українським воїнам, окропив присутніх освячення водою і помазав освяченим єлеєм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»