Святий Миколай на фронті

З 26 грудня 2015 року по 3 січня 2016 року в секторі "М" м. Маріуполь перебували святі ікони Спаса Кровоточивого та Св.Миколая Чудотворця з часточкою Його мощей, котрі з м.Києва привіз військовий священик протоієрей Павло Основенко.

Зустрів о.Павла в секторі "М" військовий священик протоієрей Любомир Кащій, який і розробив план відвідування Святих ікон. Перші чотири дні Святі ікони перебували в місцевих парафіях УПЦ КП: Свято-Покровській; Св.Княгині Ольги; Св. Митроп. Петра Могили.


Відразу після відвідування парафій, військові священики о. Павло та о. Любомир з Св. іконами поїхали на передову до морських піхотинців. Там відбулась тепла зустріч з воїнами, які захищають нашу землю від ворогів. Воїни приклались до Св. ікон. Також відбулось нагородження одного з бійців медаллю "За жертовність і любов до України" від Святійшого Патріарха Філарета.


Військові священики із Св.іконами перебували в штабі сектора, де у облаштованій капличці (намет) відслужили молебень. о. Павло звернувся до бійців з повчальним словом, після якого о. Любомир окропив присутніх свяченою водою. Після служби воїни по черзі підходили до Св. ікон.
Також Св. ікони побували в Національній Гвардії України та в інших підрозділах. Особливу подяку за організацію з приводу відвідання Св. ікон у військову частину висловлюємо військовому священику о. Василю Андрійчуку. Захистники Батьківщини великою пошаною і вірою дякували за надану можливість поклонитися до Св. ікон.


Особлива подяка віськовому священику прот.Павлу Основенку за приїзд із такими чудовими іконами та військовому священику прот.Любомиру Кащію за організацію у відвідуванні Св. ікон.
1 січня 2016 року військові священики прот. Павло Основенко та прот. Любомир Кащій взяли участь у святкуванні Дня народження Степана Бандери, про що і було висвітлено в місцевому ЗМІ.

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"