СУБОТІВ ПРИЙМАЄ ПРОЧАН

Холодноярська проща відкрила свої двері

 

Мальовничий куточок Черкащини цими днями став живим організмом. Тут в унікальному урочищі поблизу Суботова сьогодні розпочалася перша Всеправославна Холодноярська проща та фестиваль Нескореної нації. Патріотичний захід зібрав військовослужбовців Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, військових капеланів, патріотів, волонтерів та активну молодь. Мета дійства – допомогти військовим, котрі пройшли жахіття воєнного Донбасу, соціалізуватися та пройти реабілітацію.

А загалом тут, як у справжньому імпровізованому містечку, можна знайти все: працівників побуту, котрі займаються поселенням жителів містечка, поварів біля великих киплячих казанів, багато активностей, таких як великий боксерський ринг посеред поля, тир, гутіркова галявина, де можна почути багато цікавого та корисного, навчитися здоровому способу життя. У серці лісової галявини військові капелани облаштували наметову каплицю з іконами та свічками. Тут сьогодні цілу ніч лунатиме молитва за вічний спокій українських військових, що віддали життя, рятуючи нас від російської чуми.

Сама природа тут надихає та лікує. Сонечко надвечір починає схилятися до обрію, а настрій учасників прощі тільки піднімається. На сцені Нескореної нації вже готуються до виступів відомі співочі гурти, капелани завершують останні приготування до роздачі щойно приготованих на вогні страв, а на гутірковій галявині про тверезе життя говоритиме відомий собріолог Юрій Оробец. Буде цікаво.

Команда прес-центру СУВД стежить за подіями. Все найцікавіше ви побачите нашими очима. Слідкуйте за нашими оновленнями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату