СТАТИ УСПІШНИМ КАПЕЛАНОМ

Капелан – це міст між солдатом та командиром

 

На базі одного з підрозділів зі складу Об'єднаних сил відбулася зустріч Головного капелана ЗС Латвії Елмарса Плявінша з капеланами військових частин. Тематикою семінару стало вивчення питання як стати успішним капеланом.

Під час заходу пан Елмарс, який неодноразово перебував у різних гарячих точках світу, розповів присутнім про структуру латвійського військового капеланства, його особливості та задачі.

- У капелана є дві головні задачі – моральна робота з особовим складом, їх родичами та релігійна робота. Також капелани мають зрозуміти, що в армії існують принципи дисципліни, - зазначив Головний капелан ЗС Латвії пан Елмарс.

Особливо присутніх капеланів зацікавило питання поводження з командиром, як попередити його про проблеми, які турбують його особовий склад, не називаючи при цьому конкретних військовослужбовців, адже в цьому випадку існує правило таємниці сповіді.

- Коли в Україні почалася війна, як такого, капеланства у вашій державі не існувало. Вже зараз я бачу наскільки високо цей напрямок розвинувся в Україні, - зазначив пан Елмарс.

Окремо під час семінару розглядалося питання капеланської етики.

- Капелан це людина, яка відповідає за моральний та духовний стан військовослужбовців, він є своєрідним мостом між солдатом та командиром, - наголосив наприкінці зустрічі Головний капелан ЗС Латвії.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами ООС

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.