Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови Синодального Управління Військового Духовенства митрополита Іоана (Яременка) по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів".

Нажаль, протестантські служителі у черговий раз зловжили контактами з УПЦ КП. Спочатку увійшли в довіру до Святійшого Патріарха Філарета, який їх благословив на служіння, як він часто благословляє кожного, хто захищає Україну від ворога. І скрізь почали декларувати, що вони, мовляв, мають санкцію на свою діяльність від самого Патріарха.

Потім, зустрівшись зі мною, задекларували про ніби-то якусь координацію та взаємодію. (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=882793611814960&id=678838562210467) Насправді під час зустрічі зі мною висловлено було лише побажання успіхів їм у служінні нашому народу, і водночас я підкреслив, що ні про яку взаємодію та координацію на рівні Синодального Управління з батальйоном не може йти мова.

Взаємодія та співпраця може бути лише на рівні окремих священиків в окремих ситуаціях. Причиною є кардинальна різниця у духовній традиції православних та протестантів. До того ж є приклади далеко неконструктивних дій деяких протестантських капеланів особливо харизматичного напрямку, на що скаржаться наші священнослужителі та самі військовослужбовці.

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ КП.

 

Прес-служба управління.

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.