Спільно відсвяткували

Військові країн НАТО відзначили День захисника України

 

У день Покрови після велелюдної молитви за єдність, що відбулася на Софійському майдані столиці за участі предстоятелів українських церков та перших осіб держави, міжнародна делегація ветеранів бойових дій України та країн-союзниць НАТО Норвегії та Данії підійшла до "До стіни пам’яті» на зовнішніх мурах Михайлівського Золотоверхого монастиря, щоб вшанувати пам’ять загиблих захисників України. 

На прохання іноземних військових капелан Національної Гвардії України військової частини 2260 протоієрей отець Андрій Костур звершив поминальну службу, згадуючи усіх, хто зображений на «Стіні пам’яті». 

За своїх полеглих побратимів разом з військовими з Норвегії та Данії молилися українські ветерани, які цього року братимуть участь в "Іграх нескорених". Отець Андрій благословив ветеранів-спортсменів бути взірцем для наслідування для теперішніх і майбутніх захисників України."

Нагадаємо, Національна збірна України "Ігри нескорених" сьогодні відправилася на змагання до Сіднею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»