СПІЛЬНО МОЛІМОСЯ

Звернутися до Пресвятої Богородиці закликає капелан Андрій Дуда

 

Завтрашня суботу за церковною традицією називають Акафістною. І вже сьогодні увечері ми молимося до Пресвятої Богородиці великою і урочистою молитвою Акафісту на Її честь.

Багато з нас вже зараз починають думати про те, що ж буде після пандемії. Нас паралізує думка про всі ті проблеми, які з’являться потім. Багато ж є тих, хто допомагає людству сьогодні пережити скруту для того, щоб завтрашній день був сприятливішим.

У своєму бажані якнайшвидше подолати теперішню перепону, ми частіше піднімаємо свої погляди вгору з розумінням, що саме звідти прийде бажане визволення. Капелан Андрій Дуда закликає звернутися сьогодні до Пресвятої Богородиці за Її допомогою.

Христос назвав Марію Матір’ю. Пречиста Діва Марія отримала дар бути Матір’ю Ісуса та обов’язок супроводжувати як Матір також і всіх нас, бути також і нашою Матір’ю. Сьогодні наша Мати Небесна плаче разом з нами.

«Піднесімо разом наші молитви до Цариці Небесної за зцілення від згубної пошесті, яка спіткала людство і від нашестя ворогів.

Сьогодні ми молимося найперше за всіх, хто на передовій: за наших воїнів, які захищають Вітчизну від лютого ворога, за лікарів, які трудяться в лікарнях і за тих, хто долає хворобу. Нехай заступництво Божої Матері додасть сил нашим захисникам і усім, хто прагне побороти тілесні недуги», - закликає капелан зі своєї сторінки в Fb.

Тож відгукнімося на заклик капелана.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО