СПІЛЬНА СПРАВА

У Києві створено Всеукраїнську  профспілку військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій

 

Сьогодні з Божою допомогою ухвалено не тільки закон про мову, а й у Київському будинку профспілок відбулися збори на яких створено Всеукраїнську профспілку військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій.

Збори відвідав Головний капелан ДПСУ прот. Михайло Предко.  Мета профспілки - сприяти консолідації і координації зусиль з питань соціально-економічного захисту членів профспілки і їх сімей, ефективнішого використання наявних можливостей по регулюванню службових, трудових, та соціальних відносин, відстоювання встановлених законодавством інших пільг і гарантій встановлених для військовослужбовців й учасників бойових дій.

В установчих зборах профспілки, які розпочалися з благословення капелана Михайла Предка взяли участь, учасники бойових дій, військовослужбовці, матері загиблих воїнів, громадські активісти, волонтери, добровольці та всі хто прагне захищати Україну.

“Як то добре, як то гарно коли брати живуть у згоді”, - розпочав свій виступ на зборах капелан Михайло, який наголосив на важливості єднання навколо спільної доброї справи. “Ніколи Православна Церква України не буде стояти осторонь українського горя і війни”, - сказав капелан.

Військовий священик передав благословення Предстоятеля ПЦУ Блаженнійшого Епіфанія та Голови СУВД митрополита Іоана (Яременка).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-ценр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".