Спас для вояків

19 серпня на свято Спаса - Преображення Господнього українські військовослужбовці зі своїми родинами молилися та освячували плоди.

У Києві у військовій частині 2260 Національної гвардії України відбулося освячення фруктів та меду. Молитву провів військовий капелан прот. Андрій Костур.

Для задоволення релігійних потреб військовослужбовців в частині дотримуються всіх християнських свят. І цього року всі охочі мали змогу освятити плоди, що породила багата українська земля.

«Освячення плодів символізує розквіт і плодючість усього створеного у безкінечному царстві життя. Отже, те, чим Бог благословив наш край, нашу землю, ми приносимо і кажемо: “Господи, ми дякуємо Тобі за те, що Ти вчинив нашу землю родючою, плідною, просимо Тебе, благослови їх”, - каже капелан військової частини прот. Андрій Костур.

 

 

 

 

На сході України вояки Дніпровської військової частини 3021 Національної гвардії України відвідали Свято-Духівський храм Дніпровської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

Разом з військовим священиком прот. Олександром Підгорним офіцери та солдати помолилися за своїх рідних, близьких та командирів, просили у Бога миру та злагоди в Україні. По закінченню служби Божої священики освятили яблука та мед присутнім у храмі.

 

 

 

Святкували Спаса також вояки, які несуть службу по обороні міста Маріуполя.

Святковий молебень для військовослужбовців провів капелан Дніпровського конвойного батальйону Національної гвардії України отець Сергій.
 
Під час своєї проповіді він розповів історію свята та благословив воїнів України на ратну працю. Разом з військовослужбовцями помолився за мир на нашій Батьківщини.
 
За традицією отець Сергій провів освячення яблук, меду та інших плодів. По закінченню святкового заходу він подякував всіх воїнів за труд на благо неньки України.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами НГУ

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .