Склали присягу

Сьогодні у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася урочиста церемонія. Майже 200 солдат військової служби за контрактом склали Військову присягу на вірність Українському народові.

Військовослужбовці закінчили інтенсивний курс первинної підготовки молодого солдата, який тривав протягом місяця до складання присяги. За цей час вони навчились азам військової справи, зокрема: вогневій, тактичній, інженерній та психологічній підготовками а також опанували тактичну медицину.

Заступник начальника 184-го Навчального центру з морально-психологічного забезпечення полковник Володимир Безбородов підкреслив, що тепер, після отримання базових вмінь та навичок, на кожного солдата чекатиме тримісячна фахова підготовка, на якій вони опанують власну військову спеціальність. По завершенню, їх чекатиме розподіл по військовим частинам Збройних Сил України, насамперед й тих, що виконують бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції.

На завершення урочистостей військових благословив та окропив освяченою водою капелан о. Святослав Юрків.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації