ШОСТИЙ РІК ПАМ’ЯТІ

У Михайлівському Золотоверхому соборі відбулася панахида за Небесною Сотнею 

 

20 лютого у Михайлівському Соборі відслужили панахиду за загиблими під час Революції Гідності. Саме цей храм був найбезпечнішим прихистком для мітингувальників у найкривавіші дні 18-20 лютого 2014 року, коли силовики застосовували вогнепальну зброю проти цивільних протестувальників.

А після того, як згорів Будинок профспілок, у храмі облаштувати шпиталь, де лікарі-волонтери оперували тяжко поранених. Туди ж доправляли й тіла загиблих. На території Михайлівського монастиря працював інформаційний центр, небайдужі кияни приносили їжу, воду та теплі речі.

До поминальної молитви, очолюваної Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм, долучився голова СУВД митрополит Іоан (Яременко), а також численні капелани, головним чином саме ті, які розпочинали свою душпастирську місію саме на київському Майдані серед мирних протестувальників.

Митрополит Іоан, згадуючи події шестирічної давності говорить, що саме через таких синів і дочок, струмки крові яких залили вулицю Інституцьку, Україна неподоланна.

- Наш ворог розуміє, що оці молоді хлопці та дівчата стали для нової України насінням, яке вже зараз рясно плодить. А що це за плоди? Це любов до рідної України, яку вони змогли народити у серцях багатьох, - говорить голова СУВД.

Учасники поминальної молитви возложили квіти та свічки до пам’ятного стенду, встановленого у Варваринському приділі Золотоверхого собору.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»