«Шлях до Свободи»

15 листопада в Києві в рамках проекту «Шлях до Свободи» відбулося сценічне дійство, створене на основі музики «Сестер Тельнюк» та текстів з книжки «Літопис самовидців: дев’ять місяців українського спротиву».

"...від листопада 2013-го по літо 2014-го — ця книжка простежує, в хронологічній послідовності, зміну настроїв і глибинні психологічні трансформації в українському суспільстві" — пише про книжку «Літопис самовидців: дев’ять місяців українського спротиву» відома українська письменниця та поетеса Оксана Забужко. 

Цикл пісень «ТЕЛЬНЮК: #нашшевченко» був створений сестрами Тельнюк у період з 2013 по 2014 рік. Під час виступу вірші Тараса Шевченка, прозвучали у супроводі симфонічного оркестру та хору Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України. За словами організаторів, ці пісні є потужною мистецькою складовою проекту, адже слова до пісень були написані понад 150 авторами – свідками буремних подій останніх років. 

«За допомогою документальних свідчень та мистецького втілення проект дає можливість зрозуміти на чуттєвому рівні події, що відбулися в Україні, почути живий голос народу, що відстоює свою гідність», - говорить продюсер проекту Олег Репецький.

На презентацію проекту завітали громадські діячі, митці, військовослужбовці, волонтери, військові капелани. Привітати учасників проекту завітав Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) у супроводі головного військового священика ЗСУ прот. Тараса Мельника.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО