Школа для військових

Капелани благословили майбутніх фахівців протитанкових ракетних комплексів

 

2 серпня у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття навчальної школи підготовки фахівців протитанкових ракетних комплексів.

Відповідно до спільної директиви Міністерства Оборони України та Генерального штабу Збройних Сил на базі 356-го Навчального артилерійського полку колективом було зроблено величезну роботу по розбудові та створенню потужної навчально-матеріальної бази.

Перед почтаком навчання військовий священик 184-го Навчального центру прот. Назарій Дададк разом зі своїм колегою капеланом Греко-католицької Церкви благословили майбутніх фахівців та окропили усіх освяченою водою.

На даний час необхідність школи ПТРК є актуальною. Вона була створена для вивчення сучасних методів боротьби з броньованою технікою супротивника, адже прогрес не стоїть на місці: зброя та техніка розвивається і військовослужбовці повинні мати відповідну підготовку для того, аби досконало володіючи протитанковими ракетними комплексами, знати слабкі місця ворожої техніки. Наразі йде підготовка військовослужбовців за протитанковим ракетним комплексом «Корсар» і «Стугна».

Командувач ракетних військ і артилерії Збройних Сил України – заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Горбильов зазначив, що навчатись у школі підготовки фахівців ПТРК почесно, адже саме тут військовослужбовці можуть отримати гідну військову підготовку, завдяки якій лави Збройних Сил поповняться справжніми, патріотично налаштованими професіоналами.

 

 

 

 

 


 

Прес-центр СУВД

За матеріалами 184-го Навчального центру

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.