ШАНУЙМО ЗАХИСНИКІВ

У столиці відбулися заходи до Дня захисника України

 

Надвечір сьогоднішнього дня у київському Палаці Спорту відбулася суспільно-мистецька акція  «Вони присягнули на мир і волю» до Дня Захисника України.

Військовослужбовці, ветерани та члени їх сімей, а також жителі Києва зібрались в київському Палаці Спорту, щоби вшанувати захисників держави. У вщерть заповненому концертному залі панував дух піднесення. 

Захід розпочався з молитви до Пресвятої Богородиці, яку зі сцени виголосив голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іон (Яременко). Спеціально до цієї події військові священики, які неодноразово в ротаційному порядку залучались до пастирської опіки військовослужбовців в зоні АТО, а тепер ООС, з’їхалися до Києва прямо з прифронтової території. Всі вони разом зі столичної сцени молилися разом з митрополитом Іоаном за перемогу та мир в Україні.

Голова СУВД митрополит Іона (Яременко) передав благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія та привітав захисників України зі святом Покрови та Днем захисника.

Цього вечора зі сцени Палацу Спорту з патріотичними піснями виступили творчі колективи, народні та заслужені артисти України, які концертували в зоні ООС, діти та матері загиблих військовослужбовців у супроводі Національного президентського оркестру, Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України та інших.

День козацтва, свято Пресвятої Богородиці та День захисника України - це традиції, які ми шануємо, бо знаємо якою дорогою ціною маємо спокій у наших містах. Саме сучасна модернізована сильна українська армія є запорукою нашої перемоги. Шануємо українського воїна-захисника, який захистив рідну землю. Вічна пам’ять, тим хто не повернувся - їх понад 13 тисяч.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»