ОБМІНЯЛИСЬ ДУМКАМИ

Голова СУВД митрополит Іоан зустрівся із освітянами

 

Сьогодні у актовому залі Київської православної богословської академії голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан зустрівся із головою районно-методичного об’єднання предмету “Захист вітчизни”, вчителями вищезгаданого уроку, представниками департаменту освіти і науки КМДА, представниками Київського університету ім. Б. Грінченка, методистами науково-методичних центрів, районних управлінь освіти,  представниками Київського військового комісаріату та київської міської організації “Товариства сприяння обороні України”.

Темою зустрічі була “Завдання військових капеланів, щодо морально-психологічного забезпечення боєздатності ЗСУ, НГУ та ДПСУ”. Зустріч була організована за підтримки ректора КПБА протоієрея Олександра Трофимлюка та капелана Івана Михайлишина. Отець Іван провів гостям екскурсію по Михайлівському Золотоверхому монастирі. На зустрічі також були присутні присутні перший заступник голови СУВД протоієрей Тарас Мельник та капелан Димитрій Присяжний.

Митрополит Іоан розповів про історію розвитку капеланства на теренах України та про сучасний інститут військового духовенства, зокрема про Синодальне управління військового духовенства. Також він розповів про сучасні виклики які постають перед капеланами в умовах війни.

 

 

 

 

 

 

 Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»