РОЗМОВИ ПРО ДОБРО

Капелан Маріупольського полку НГУ провів духовні бесіди із військовими

 

У Маріуполі капелан Любомир Кащій провів індивідуальні бесіди з військовослужбовцями 18-го полку оперативного призначення НГУ. Спілкування було з військовими які кілька місяців тому вступили до лав Національної гвардії України, адже вони потребують духовної підтримки, впевнений військовий священик. Бесіда проходила у форматі діалогу, оскільки важливо не тільки донести до гвардійців певну інформацію, а й почути їхні запитання та думки.

Зокрема, капелан наголосив, що кожен військовослужбовець повинен дотримуватися військової дисципліни і не забувати проявляти любов, взаємоповагу та взаємодопомогу до своїх співслужбовців.

Військовий священик Любомир також вказав, що необхідно утримуватися від негідних вчинків, які порочать честь і гідність гвардійця та можуть бути засуджені не тільки законодавством України, але й Богом. Після проведення бесіди капелан відповів на запитання військовослужбовців стосовно дотримання Заповідей Господніх.

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»