РОЗМОВИ ПРО ДОБРО

Капелан Маріупольського полку НГУ провів духовні бесіди із військовими

 

У Маріуполі капелан Любомир Кащій провів індивідуальні бесіди з військовослужбовцями 18-го полку оперативного призначення НГУ. Спілкування було з військовими які кілька місяців тому вступили до лав Національної гвардії України, адже вони потребують духовної підтримки, впевнений військовий священик. Бесіда проходила у форматі діалогу, оскільки важливо не тільки донести до гвардійців певну інформацію, а й почути їхні запитання та думки.

Зокрема, капелан наголосив, що кожен військовослужбовець повинен дотримуватися військової дисципліни і не забувати проявляти любов, взаємоповагу та взаємодопомогу до своїх співслужбовців.

Військовий священик Любомир також вказав, що необхідно утримуватися від негідних вчинків, які порочать честь і гідність гвардійця та можуть бути засуджені не тільки законодавством України, але й Богом. Після проведення бесіди капелан відповів на запитання військовослужбовців стосовно дотримання Заповідей Господніх.

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»