РОКОВИНИ БОЇВ

Війна завжди залишає шрами...

 

Особливо глибокі дістаються рідним тих, хто назавжди залишився у полях Донбасу. Російсько-українська війна для цих людей не була і вже ніколи не стане чимось недосяжно далеким та чужим, а тим більше зараз, коли наближаються роковини важких серпневих боїв 2014 року.

На жаль, ми не взмозі повернути до життя полеглих, але в наших силах відзначити та вшанувати їх подвиг. Найвищу жертву воїнів, які поставили присягу на вірність державі і народу вище власних життів.

Тому холодноярські капелани Олександ Петрушкевич і Максим Чебан зустрілись з сім'ями загиблих захисників України із 93-тя ОМБр Холодний Яр і віддали почесні іменні бригадні нагороди у руки тим, хто більше ніколи не побачить своїх коханих. Батькам, дітям і дружинам гідних синів нації, убитих російськими окупантами і донбаськими зрадниками.

Уважно вдивіться в обличчя цих людей, бо саме в їх очах ви побачите, чим насправді є війна і скільки коштує свобода, незалежність, гідність...

І коли після перегляду пропагандистського ролика по ТБ чи в Інтернеті вам спаде на думку повірити у "громадянську" війну, чи "в усьому винні політики" або у "ні в чому не винних, простих, московитів" — майте на увазі, що війну ми програємо тоді, коли своїм легковір'ям зводимо нанівець жертовність полеглих за Україну, за нашу свободу.

Будьте гідними, бо гідність — це те єдине, що жоден ворог не взмозі відібрати силою.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"