РІЗДВО НА ПЕРЕДОВІЙ

16 концертів з колядками і телевізори під ялинкою: капелан Андрій Дуда і волонтери 58 будинку офіцерів влаштували свято

 

Капелан Андрій Дуда спільно із 58 будинком офіцерів протягом Різдвяних свят відвідали українських військовослужбовців на передових позиціях російсько-української війни.

Впродовж шести днів волонтери і капелан дарували військовослужбовцям, які боронять нашу країну на Сході, щирі Новорічні вітання, Різдвяні колядки, пісні, величезну кількість подарунків і смаколиків, тепло і турботу українського народу.

«Це свідчить про те, що ми не втомились і будемо підтримувати одне одного стільки, скільки буде потрібно», - кажуть волонтери.

Вже за традицією свою поїздку волонтери розпочали із виступу та Новорічних подарунків для дітей дитячого будинку «Отчий дім» у місті Покровськ. Потім були вітання і подарунки для кожного, хто знаходиться на лікуванні у 66 мобільному госпіталі, а далі: танкісти, піхотинці, нацгвардійці, військові залізничники та десантники по всій лінії розмежування. Всього 16 концертів, які капелан і волонтери підсилювали подарунками від дітей із шкіл Закарпаття і Львівщини та допомогою небайдужих благодійників.

Майже в кожному підрозділі св. Миколай дарував захисникам телевізори, технічні засоби та смаколики. У Новорічну ніч завжди трапляються дива та приємні несподіванки. Ось і цього разу один із семи телевізорів, які подарувала захисникам Львівська музична школа ім. Соломії Крушельницької, за збігом обставин, із рук св. Миколая отримав військовослужбовець Любомир Лобойко, який навчався у цій школі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»