РІЧНИЦЯ ЗАГОНУ

Прикордонники Чопського загону відсвяткували річницю від дня створення

 

 

З нагоди річниці Чопського прикордоного загону на центральній площі міста Чоп влаштували справжнє свято. Зі словами вітання та духовної настанови виступив військовий капелан прикордонників Сергій Ємець. Він побажав військовослужбовцям миру та успіхів у справі охорони державних рубежів.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Під час урочистого шикування на Європейській площі міста Чоп було проведено церемонію посвячення старшокласників Чопської загальноосвітньої школи у прикордонники. На знак приймання у військову «родину» школярам - членам військово-патріотичної організації «Джура-прикордонник» вручили зелені берети. Також для гостей свята влаштували захоплюючі показові виступи мобільного підрозділу. Спецппризначенці продемонстрували порядок затримання та конвоювання порушників законодавства. На завершення свята, бажаючих запросили посмакувати стравами військово-польової кухні.

На центральній площі міста облаштували виставку картин художниці Беати Куркуль. Герої її творів – прикордонники, які боронять рідну землю від ворога, захищають державні рубежі та спокій співвітчизників.

Найсумлінніших військовослужбовців та працівників частини відзначили нагородами за заслуги у справі охорони кордону.

До вітального слова долучився мер міста Валерій Самардак. та художниця Беата Куркуль. Після завершення виставки художниця подарувала усі 25 картин, виставлені на експозиції, Чопському прикордонному загонові.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини