Річниця створення

21 серпня у Луцьку в актовій залі ВПБА відбулися звітно-виборчі збори та відзначення першої річниці створення ГО "Військові капелани Волині". На зборах було підсумована робота військових священиків за останній рік та обговорено напрямки подальшої діяльності спілки на поточний рік. 

Голова спілки прот. Михайло Бучак проінформував, що за останній рік 23 військові священики спілки пройшли ротаційні служіння та ще 6 душпастирів на волонтерських засадах. Також було здійснено 12 волонтерських поїздок для підтримки військовослужбовців, шкіл, інтернатів, садочків та місцевого населення. 

 

Від імені спілки о. Михайло висловив слова вдячності за підтримку і розуміння митрополиту Михаїлу, Синодальному Управлінню Військового Духовенства, благочинним і духовенству двох Волинських єпархій, керівництву області та міста, спілкам воїнів АТО, прес-службі Волинської єпархії і всім небайдужим. 

За добру капеланську службу були вручені відзнаки священикам. Також з привітальним слово виступили представники мистецького артдесанту "Вбережу", які в часі війни здійснили понад 50 поїздок на схід. 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Волинської єпархії

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .