Річниця створення 23-ї бригади

30 вересня особовий склад військової частини 3033 відсвяткував 51-шу річницю з дня заснування. Цього сонячного осіннього дня на свято до славетної бойової частини завітали високі гості – керівники області та міста, керівництво районної адміністрації, ветерани частини, школярі, колишні військовослужбовці.

У святкових заходах, з благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяв участь капелан 23-ї бригади частини 3033 Національної гвардії України протоієрей Анатолій Кусик.

Пам’ять загиблих військовослужбовців частини було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного обеліску. Цього дня з трибуни лунало багато теплих слів та побажань, а кращих воїнів було заохочено грамотами, подяками, цінними подарунками та медалями. Учні підшефної школи №88 привітали віршами всіх гвардійців і вручили подарунки та квіти командиру частини.

По закінченню урочистостей присутні мали можливіть оглянути виставку військової техніки та зброї. Але найцікавішим подарунком став виступ військового оркестру бригади, який продемонстрував дефіле, а також святковий концерт за участю артистів Запорізької обласної філармонії. Гвардійці щиро аплодували кожному солісту, а артисти, в свою чергу, дарували радість і насолоду своїми виступами.

Для всіх гостей, ветеранів і військовослужбовців було організовано пам’ятне фотографування.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Запорізької єпархії

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО