РІЧНИЦЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ

Капелан Михайло Предко привітав військових 25-го батальйону "Київська Русь» з 5-ю річницею створення

 

8 червня 25-й батальйон "Київська Русь» відзначив своє п'ятиріччя. 

- П’ять років тому саме на Майдані Незалежності відбувалися перші шикування 25-го Батальйону «Київська Русь». Батальйон зібрав тих, хто прийшов реальними діями підтвердити: Україна має синів що готові жорстко і безжально гнати московських окупантів зі своєї землі, Україна має синів що готові ризикувати своїм життям, щоб Україною керували саме її громадяни, - ділиться своїми спогадами у соцмережі менеджер батальйону Роман Семчишин. 

Від імені капеланів України військовослужбовців привітав головний капелан ДПСУ прот. Михайло Предко. Священик побажав мужнім «русичам» доброї вдачі і віри у швидку перемогу над агресором. 

До річниці стараннями самих військових у Броварах на базі Спортивно-стрілецького комплексу Сапсан-Спорт було відкрито музей 25 батальйону територіальної оборони «Київська Русь». Там же відбулися й святкування 5-ї річниці створення. Шикування, гімн, хвилина мовчання, короткі виступи, святковий обід, спілкування, концерт – ось і уся програма святкового дня. Але до короткого норативу не увійшли емоції та спогади про пережите. Малеча, яка також прийшла на святкування разом зі своїми відважними батьками, отримала в подарунок від капелана дитячі Біблії та замальовки.

Починалося все для військових 5 років тому, але життя триває, їх чекають нові випробування. Побажаймо ж нашим захисникам доброї долі та міцного здоров’я.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО