Річниця бригади

1 жовтня 2017 року в Будинку культури міста Попасна Луганської області відбулося урочисте святкування 2-ї річниці створення 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, яка постійно дислокується в місті Коломия.

В урочистому заході взяв участь капелан 10-ї гірсько-штурмової бригади, настоятель храму Вознесіння Господнього села Незвисько та храму Різдва Пресвятої Богордиці села Воронів Городенківського благочиння (Коломийська єпархія) прот. Михаїл Возняк.

На початку заходу до зали було внесено Бойовий Прапор військової частини. Усі присутні спільного виконали Державний Гімн України під супровід духового оркестру. 

Далі вступне слово мав командир бригади Герой України підполковник Василь Зубанич, який привітав військовослужбовців та всіх присутніх у залі. 

Після привітання командира благословити захід запросили духовенство. Отець Михаїл привітав керівництво бригади та особовий склад зі святом, передав вітання і молитовне благословення від Преосвященного владики Юліана та вручив кращим військовослужбовцям Грамоти Коломийської єпархії.

Далі зі словами привітання виступили: Коломийський міський Голова Ігор Слюзар та Начальник Коломийського ВП ГУ НП (з обслуговування міста Коломия та Коломийського району) в Івано-Франківській області майор поліції Остап Білейчук.

На завершення військовим були вручені Грамоти, Подяки та чергові військові звання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Коломийської єпархії

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»