Річниця бригади

Бійці 30-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Князя Острозького відзначили річницю утворення військової частини

 

"Як польова артилерія князя Костянтина громила московські війська, так і наша артилерія не давала розслаблятися знахабнілим росіянам впродовж всієї війни, підтримуючи механізовані батальйони та наших танкістів у боях за українську землю. Дякую вам за службу, дорогі мої побратими, а Вашим родинам - низький уклін за підтримку та віру в нас!" – привітав бойових побратимів полковник Іван Гараз. 

В урочистій обстановці командир бригади вручив міністерські та державні нагороди, пам'ятні медалі, присвоїв чергові та позачергові військові звання військовослужбовцям.

"За цих чотири роки ворог вже знає "тридцятку", і я впевнений, що невдовзі він так само з ненавистю заговорить про бійців бригади князя Острозького, якого боялися московити та поважала вся Європа" - в своїй промові сказав екс-командир бригади полковник у відставці Віталій Якубов, який в найважчий та в найвідповідальніший час влітку 2014-го року прийняв бригаду під своє командування.

Відзнаки командира бригади, а це нагрудні знаки та медалі, були вручені кращим військовослужбовцям 1-го механізованого батальйону та ветеранам бригади, які пройшли бойовими дорогами "тридцятки" та повністю виконали поставлені перед ними завдання, ризикуючи власним життям та здоров'ям в численних боях 2014-го та 2015-го років.

До вітань долучилися капелани о. Олександр Люшенко та о. Сергій Дмитрієв. "Є такий вираз: якщо не віриш у те, що робиш, – краще не робити. Сильна віра піднімає хворих та творить справжні дива, а в поєднанні зі щирою молитвою вона перетворюється на потужну зброю проти лиха та горя, які несе в собі війна. Тому бажаю всім нам незламної віри у нашу спільну справу. Хай береже Господь українських воїнів та нашу Україну!" – привіта військових о. Сергій Дмитрієв.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО