5-ТА РІЧНИЦЯ БАТАЛЬЙОНУ

15-й батальйон 58 ОМПБр святкує свою річницю

 

15-й батальйон 58 окремої мотопіхотної бригади повернувся з передової додому, на Сумщину. Вчора 15 батальйон святкував 5-ту річницю із дня створення.

На майдані Незалежності, разом із сумчанами, військових зустріли представники міської та обласної влади, керівництво ЗСУ та духовенство серед яких архієпископ Мефодій (Срібняк), капелан Анатолій Довгопалий, капелан Микола Карпенко.

Аби вшанувати пам’ять полеглих побратимів, колона військових вирушила до Алеї слави (пам’ятного знаку загиблим воїнам), що знаходиться на Центральному кладовищі. Серед тих, кому не судилось повернутись додому живим - гранатометник 15-го окремого мотопіхотного батальйону Артур Абрамітов. Усі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання Аби герої-захисники спочивали з миром, біля могили кожного з них капелан Анатолій Довгопалий відслужив заупокійну панахиду.

Командир 58-ї бригади полковник Михайло Драпатий відзначив високий рівень своєї довіри до побратимів, наголосивши на тому, що під час виконання бойових завдань кожен з них проявив себе якнайкраще і з честю пройшов чергове випробування вогнем. «Наш колектив формувався як моноліт. Ми не тільки можемо дати по зубах російському агресору, а й навчити інших як це робиться», - зазначив він. Полковник також подякував місцевій владі та мешканцям за теплий прийом.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»