РАЗОМ СИЛА

Командир 72 ОМБр Артем Богомолов нагородив СУВД за постійну підтримку військовослужбовців 

 

Командир 72 окремої механізованої бригада імені Чорних Запорожців Артем Богомолов нагородив Почесною грамотою Синодальне управління військового духовенства та голову СУВД митрополита Іоана (Яременка) Подякою за постійну підтримку військовослужбовців, неоціненну і невпинну волонтерську допомогу у боротьбі за незалежність та суверенітет України.

Від імені Голови СУВД та усіх капеланів щиро дякуємо військовослужбовцям та командиру 72 ОМБр Артему Богомолову за визнання позитивною місію наших капеланів серед військовослужбовців. Сподіваємось, що подальша співпраця на благо розбудови вільної і незалежної України буде не менш плідною та конструктивною.

Нагадуємо, військовослужбовці 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців вирішили створити молитовний куточок, який мав би стати місцем миру у неспокійному світі.

Військові кажуть, що молитовна кімната - це тиха гавань для кожної стражденної душі, яка шукає спокою.

Завдяки благодійникам, капеланам, військовослужбовцям 72 ОМБр та працівникам Синодального управління військового духовенства було зібрано чимало ікон.

- Починали ми з однієї ікони та рушничка, але завдяки волонтерам та просто небайдужим людям наш куточок розрісся і розширився. Хлопці можуть зайти в будь-яку хвилину, помолитися, взяти собі хрестик чи ладанку, можливо книжечку, просто постояти і подумати, відпочити духовно. І завдяки підтримці наших друзів куточок розрісся вже до масштабів повноцінної каплички. Тож тепер у нас з'явилася нова ідея - будемо раді бачити інші підрозділи нашої славної 72-ї, бо вже є чим з вами поділитися, - кажуть у бригаді ім. Чорних Запорожців.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .