Прощання з загиблим сержантом

14 червня 2017 року на Алеї слави Рівнянського кладовища попрощалися зі старшим сержантом Євгеном Яловцем, який загинув 11 червня під час обстрілів на Донеччині.

Провести в останню путь мужнього захисника України прийшли його рідні, друзі, військовослужбовці, небайдужі односельчани та мешканці Кропивницького.

Похорон над загиблим звершив єпископ Кропивницький і Голованівський Марк у співслужінні військового священика Івана Шубина.

У своєму слові владика Марк зазначив:

- Якщо смерть молодих людей нас не зачіпає, я не знаю, що вже має статися, щоби ми прийшли до тями і нарешті почали любити - любити тих, хто поруч, любити свою землю, свій народ. Щоб почали служити своєму народові тим служінням, яке кожен з нас має… Я висловлюю співчуття рідним, близьким і друзям... Це втрата, але це і здобуток, тому що смерть цього молодого хлопця, вірю, не буде даремною - такі як він і багато інших наших воїнів та небайдужих громадян дають нам надію, що ми з Божою допомогою зупинимо агресора, наведемо лад у нашому спільному домі. Лише потрібно взятися всім за голову і кожен на своєму місці щоб добре звершував те служіння, яке має. Хай Господь упокоїть душу спочилого воїна Євгена.

Довідка

Євген Яловець народився 11 травня 1989 року в селі Созонівка Кіровоградського району на Кіровоградщині. Закінчив Созонівську ЗОШ, Кіровоградський професійний ліцей №2, пройшов військову строкову службу, працював у ПАТ «Гідросила» верстатником.

У березні 2014 року Євген був призваний по мобілізації до Кіровоградського об’єднаного міського комісаріату. У вересні 2015 року переведений до районного військкомату начальником служби захисту інформації.

З 11 березня 2017 року відправлений до базового табору військової частини ППВ 4050 з подальшим направленням в зону АТО. Старшим сержантом-кодувальником 59 мотопіхотної бригади.

Загинув старший сержант Яловець 11 червня близько 16.25 в районі Павлополя Волноваського району Донецької області в результаті ворожих мінометних обстрілів системи ПТУР.

Поховали військового на Алеї почесних поховань Рівнянського кладовища.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Кіровоградської єпархії

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"