Прощання з загиблим сержантом

14 червня 2017 року на Алеї слави Рівнянського кладовища попрощалися зі старшим сержантом Євгеном Яловцем, який загинув 11 червня під час обстрілів на Донеччині.

Провести в останню путь мужнього захисника України прийшли його рідні, друзі, військовослужбовці, небайдужі односельчани та мешканці Кропивницького.

Похорон над загиблим звершив єпископ Кропивницький і Голованівський Марк у співслужінні військового священика Івана Шубина.

У своєму слові владика Марк зазначив:

- Якщо смерть молодих людей нас не зачіпає, я не знаю, що вже має статися, щоби ми прийшли до тями і нарешті почали любити - любити тих, хто поруч, любити свою землю, свій народ. Щоб почали служити своєму народові тим служінням, яке кожен з нас має… Я висловлюю співчуття рідним, близьким і друзям... Це втрата, але це і здобуток, тому що смерть цього молодого хлопця, вірю, не буде даремною - такі як він і багато інших наших воїнів та небайдужих громадян дають нам надію, що ми з Божою допомогою зупинимо агресора, наведемо лад у нашому спільному домі. Лише потрібно взятися всім за голову і кожен на своєму місці щоб добре звершував те служіння, яке має. Хай Господь упокоїть душу спочилого воїна Євгена.

Довідка

Євген Яловець народився 11 травня 1989 року в селі Созонівка Кіровоградського району на Кіровоградщині. Закінчив Созонівську ЗОШ, Кіровоградський професійний ліцей №2, пройшов військову строкову службу, працював у ПАТ «Гідросила» верстатником.

У березні 2014 року Євген був призваний по мобілізації до Кіровоградського об’єднаного міського комісаріату. У вересні 2015 року переведений до районного військкомату начальником служби захисту інформації.

З 11 березня 2017 року відправлений до базового табору військової частини ППВ 4050 з подальшим направленням в зону АТО. Старшим сержантом-кодувальником 59 мотопіхотної бригади.

Загинув старший сержант Яловець 11 червня близько 16.25 в районі Павлополя Волноваського району Донецької області в результаті ворожих мінометних обстрілів системи ПТУР.

Поховали військового на Алеї почесних поховань Рівнянського кладовища.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Кіровоградської єпархії

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.