Прощання з воїном

Денис Кривенко загинув 23 листопада на Луганщині в зоні проведення АТО. Сьогодні з ним прощалися рідні, близькі, друзі та представники обласної ради.

Чоловіку було 36 років, він мав велику та щасливу родину. Жінку та троїх дітей: дівчинку 12-ти років і двох хлопців, 10 та 5 років. За словами близьких та друзів, Денис пішов воювати виключно за власним бажанням, аби захистити рідних та свою батьківщину. Приєднався до добровольчих військ у 2014 році. Перед цим навіть не проходив строкову службу.
Дениса Кривенко поховали у с. Любимівка Дніпропетровської області.

«Такі хлопці мають стати прикладом для усіх нас. Готовність віддати життя за мир, за свободу та своїх близьких – це найвища ступінь гідності. Ми з великою повагою шануємо пам’ять про усіх загиблих воїнів. З боку обласної ради ми готові надати усю необхідну підтримку членам родин наших героїв. Сьогодні в області діють декілька програм. Члени родин загиблих воїнів отримують регулярні виплати щомісяця з обласного бюджету, згідно Законодавства мають змогу придбати житло за рахунок державного бюджету, отримують земельні ділянки. Я розумію, що ніякі грошові компенсації не замінять рідних, але, це те невелике, що ми можемо зробити», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов. Сьогоднішнє засідання Президії обласної ради розпочалося з хвилини мовчання і вшанування загиблого Героя!

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"