Прощання з воїном

Денис Кривенко загинув 23 листопада на Луганщині в зоні проведення АТО. Сьогодні з ним прощалися рідні, близькі, друзі та представники обласної ради.

Чоловіку було 36 років, він мав велику та щасливу родину. Жінку та троїх дітей: дівчинку 12-ти років і двох хлопців, 10 та 5 років. За словами близьких та друзів, Денис пішов воювати виключно за власним бажанням, аби захистити рідних та свою батьківщину. Приєднався до добровольчих військ у 2014 році. Перед цим навіть не проходив строкову службу.
Дениса Кривенко поховали у с. Любимівка Дніпропетровської області.

«Такі хлопці мають стати прикладом для усіх нас. Готовність віддати життя за мир, за свободу та своїх близьких – це найвища ступінь гідності. Ми з великою повагою шануємо пам’ять про усіх загиблих воїнів. З боку обласної ради ми готові надати усю необхідну підтримку членам родин наших героїв. Сьогодні в області діють декілька програм. Члени родин загиблих воїнів отримують регулярні виплати щомісяця з обласного бюджету, згідно Законодавства мають змогу придбати житло за рахунок державного бюджету, отримують земельні ділянки. Я розумію, що ніякі грошові компенсації не замінять рідних, але, це те невелике, що ми можемо зробити», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов. Сьогоднішнє засідання Президії обласної ради розпочалося з хвилини мовчання і вшанування загиблого Героя!

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.