Прощання з лейтенантом

19 жовтня 2017 року єпископ Кропивницький і Голованівський Марк взяв участь у загальній панахиді за загиблим молодшим лейтенантом, інструктором з вогневої підготовки 17 батальйону 47-річним Андрієм Беспаловим. Військовослужбовець загинув 16 жовтня 2017 року  у зоні АТО під час бойового зіткнення з ворожою диверсійно-розвідувальною групою у Ясинуватському районі Донецької області.

У співслужінні прот. Рафаїла Сьорака та свящ. Івана Шубина єпископ Марк звершив заупокійну літію за загиблим. Після молитви архієрей виголосив жалобну промову:

«Ще одна українська родина осиротіла. І це важко, коли в такий час ми втрачаємо людей, котрі є небайдужими, відповідальними, обдарованими християнськими чеснотами. Нам потрібно цінувати кожну людину, яка прагне добра, робить добро, захищає добро. І так сумно, що на одного з таких стало менше. Сьогодні вуста його замкнені, і він до того, що вже зробив, нічого не додасть. Але своїм життям, своїм вчинком і своєю смертю він багато сказав для кожного з нас. Сказав гучно. І не почує його лише той, у кого очі, вуха, серце закриті багатством, страхом чи лукавством…», - відзначив владика Марк.

Попрощатись із загиблим прийшли родичі, друзі, товариші по службі, волонтери та містяни.

Поховали Героя на Алеї почесних поховань Рівнянського кладовища.

Довідка:

Андрій Іванович Беспалов народився 17 березня 1971 року в сім’ї військовослужбовця у військовому містечку біля м. Челябінськ. Навчався в загальноосвітніх школах за місцем служби батька, потім у Калінінградському вищому військовому інженерному училищі інженерних військ. У 1991 році закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування та отримав кваліфікацію інженера-механіка. Працював у Кіровоградському навчально-науковому педагогічному комплексі, у приватних підприємствах на керівних посадах.

У серпні 2014 року Андрій Іванович був призваний до лав Збройних Сил України за власним бажанням.

Більше 3 років не шкодуючи себе виконував поставлені завдання, хоробро боронив рідну землю.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Кіровоградської єпархії

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації