ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ

У Дніпрі попрощалися з Народним героєм України розвідбату "кіборгом" Олександром Колодяжним

 

13 липня на Краснопільському цвинтарі, що на Дніпровщині, прощалися з воїном Олександром Колодяжним старшим сержантом 74-го окремого розвідувального батальйону. Похорон очолив капелан Дмитро Поворотний.

Військовослужбовець з 2014 року брав участь в обороні Донецького аеропорту (дві ротації, в жовтні і листопаді 2014 року), воював в Авдіївській промзоні в районі Маріуполя, чотири рази був поранений на фронті. Кавалер ордена "За мужність" і ордена "Народний Герой України". 27 червня підривався на міні під Мар'їнкою та зазнав важких поранень від яких помер 11 липня у шпиталі Дніпра.

У Олександра залишилися мати і дорослий син.

"За декілька днів до цього ховав іншого воїна- Владислава Локтіонова. Людина, яка пройшла полон, судові митарства, щоб відстояти свою честь, честь воїна, і повернутися на війну, щоб захистити Україну і загинути за неї", - сказав військовий священик Дмитро.

- "Я присягаю ніколи не зрадити народу України."- це ті слова- вартість яких інколи може вимірятися вартістю власного життя! Слова, які піднімають людину над приземленими,тваринними потребами, для задоволення яких не потрібні абстракції - країна, Батьківщина, Народ. Слова, які прилучають звичайну людину до чогось більшого, ніж вона є сама по собі. Слова, які спонукають бути Героєм. От саме тому- Герої не вмирають! Бо приходять нові люди, і промовляють ці Слова, і готові відповісти за промовлене Слово: "Я присягаю ніколи не зрадити народу України!", - додав капелан.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»